Ogłoszenie

Chcesz zarejestrować się? - Zgłoś chęć udziału w wątku „Do administratora Od administratora”


#121 2008-02-15 23:03:27

klara

Gość

Re: Zaufanie Tuska

Wszystko Alutko przez mój słaby wzrok-widziałam jak rzucasz płatki róż,nie dostrzegłam,że Kaliszowi,nie Jarowi!Koloru Twoich włosów dostrzec nie mogłam,wszak miałaś kapelusz z woalką.Kalisz uśmiechał się błogo,odurzony lekko zapachem róż.Dobranoc!

 

#122 2008-02-16 07:09:31

alutka51

Gość

Re: Zaufanie Tuska

Klara - Wszystko Alutko przez mój słaby wzrok-
Kapeluszy z woalem,czapek,chustek i beretów moherowych nie noszę...A Kalisza
cenię za wiedzę za.. DUŻE POCZUCIE HUMORU,oby więcej takich mądrych polityków było...
A nie takich błaznów jak Qrski,Szczypki,Nelly,Jarków,od wanny,od laptopa itp... Powinni
mieć dożywotni zakaz pokazywania się w mediach i wypowiadania się w sprawach politycznych.
Miłego dnia Klaro..Pozdrawiam,

EPITAFIA DLA DONALDA

Jeden Donalda
cudowny dotyk
i satyrycy
są bez roboty!

Nawciskał kitu
mocno przesolił
i padł - z przesytu
dobrej woli!!

Padł zawiedziony
i leży sam tu
bierną postawą
emigrantów.

- Wiecie co było
Donalda końcem?
- Porawił się z (Ewą)
Kopacz na słońce..

PODSUMOWANIE
(POLSKIEGO MOJŻESZA)
Łatwo zmienić laskę w węża
- są przykłady z życia znane!
.. trudniej strajki przezwyciężać
na tej Ziemi Obiecanej..
Anna Wojdecka

 

#123 2008-02-16 10:08:09

klara

Gość

Re: Zaufanie Tuska

Każdy ma swój świat wyobraźni,w moim nosisz zwiewne suknie w kolorze fiołkowym,kapelusze z woalką,w rekach trzymach gałazki bzu,które zgodnie z Jasnorzewską-Pawlikowską,są jak chmury krzyżyków.I nie masz wyjścia Alutko!
Nie mam nic przeciwko Kaliszowi,jest inteligentny i dowcipny,a Marek Balicki jest z byłej UW.

 

#124 2008-02-16 10:24:00

alutka51

Gość

Re: Zaufanie Tuska

Klaro na nasze spotkanie w sierpniu..muszę sobie sprawić taką suknię ,gorzej będzie z kapeluszem....
Zapach fiołków ,bzu ...  już czuję... i jeszcze wiersze Jasnorzewskiej-Pawlikowskiej o m......
i nic więcej nie potrzeba...do szczęścia ...Pozdrawiam,

 

#125 2008-02-16 17:13:45

 OLA

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-15
Płeć: K

Re: Zaufanie Tuska

O kacza noga, w sierpniu się spotykacie, a ja ????? Ja też bym chciała do was dokoptować, czy będę mogła ???  Buziaki serdeczne przesyłam, bo zaraz wnuczki przyjadą i musze zmykać :* :* :*


http://www.madzik.pl/do_blogow/linie/linnia08.gif
"Miej serce i patrzaj w serce " A. Mickiewicz

Offline

 

#126 2008-02-16 19:30:29

alutka51

Gość

Re: Zaufanie Tuska

OLA napisał:

O kacza noga, w sierpniu się spotykacie, a ja ????? Ja też bym chciała do was dokoptować, czy będę mogła ???  Buziaki serdeczne przesyłam, bo zaraz wnuczki przyjadą i musze zmykać :* :* :*

Co się pytasz pewnie ,że możesz nawet trzeba...Pozdrawiam

 

#127 2008-02-17 11:02:27

klara

Gość

Re: Zaufanie Tuska

Lutowa Aleksandro,orchidea to Twój kwiat.I koniecznie broszka z kameą!

 

#128 2008-02-26 09:53:41

hrabina_balkanska

Gość

Re: Zaufanie Tuska

Czytam poranną prasę i... http://www.ajlawgifs.yoyo.pl/gify31/021.gif. Podobno za Kaczorów było drogo i trzeby było ich zmienić żeby za Tuska było taniej, a tu... ceny windą expressową lecą do nieba. Ale chyba już wiem kto m.in. jest tego sprawcą. Pan minister od tzw. obrony co tydzień po dwa razy rozbija się wojskowym samolotem na trasie Warszawa-Kraków-Warszawa. Jeden taki locik bagatelka - 5300 PZN. Na miesiąc daje to ok.40 tys. złociszów, w skali rocznej 480 baniek, a jeśli przetrwa mandat zapłacicie państwo ponad 2... mln złotych za rodzinne weekendy ministra. Tak wygląda może prorodzinna polityka premiera. Proponuję cotygodniowy locik pana Klicha via... Dublin. Bilety o niebo tańsze, a i przy okazji rzut okiem na irlandzkie realia i wizja tej naszej polskiej obiecanej jakby realniejsza była???http://www.ajlawgifs.yoyo.pl/gify34/029.gif

 

#129 2008-02-28 09:01:07

alutka51

Gość

Re: Zaufanie Tuska

Znalezione w internecie dla odmiany hahahahaha


Jade sobie biwakowac Skoda Sto na Orawe
Jade z Gdanska, to daleko, przejezdzam przez Warszawe.
Tu mnie wita byly sasiad, kolega z podworka
Mowi: rety! Pomoz mi,  ja tu mam potworka!

REF: 
Kaczor z bajor, lezie juz niemrawo
Kaczor z bajor, nam odmienia prawo
Kaczor z bajor, lypnal okiem krzywo 
Kaczor z bajor, zmienia sprawiedliwosc.
I kaczor z bajora, wbija ludziom w mozg
Ze biale nie jest biale, ze koniec swiata juz!

Mowi Donald, popatrz bracie, ja Irlandie chcialbym tu
I stadiony i mieszkania, jak nie bylo od lat stu. 
Ja sie staram, nie pyskuje, propaguje milosc.
Lecz z bajora mi wylazi prawo, sprawiedliwosc.

Kaczor z bajor, wladzy oddac nie chce
Kaczor z bajor, straszy ludzi niecnie
Kaczor z bajor, ze swoim braciszkiem 
Kaczor z bajor, straszy nas wilczyskiem.
I kaczor z bajora, wbija ludziom w mozg
Ze biale nie jest biale, ze koniec swiata juz!

Mowie: Donald, on z salonow, ja ma sposob na niego
Tylko daj mi mlot i laptop, przeciez nic to wielkiego.
Laptop klade na widoku, mlotek kolo niego
wszyscy prawi, sprawiedliwi slabosc maja do tego.

Kaczor z bajor, juz niemrawo lezie
Kaczor z bajor, mlotek w reke bierze
Kaczor z bajor, potknal sie o kamien 
Kaczor z bajor, juz jest moj na amen.
Genialny kaczy strateg zlapac mi sie dal
Bedzie teraz kaczor w zoo wladze mial!

Serdecznie pozdrawiam wszystkich myslacych Polakow.

I zapraszam do ZOO!

Podpisano:
feckless - Narzeczony z Barcelony

 

#130 2008-04-04 07:13:16

Bogumila

Gość

Re: Zaufanie Tuska

A tu co taki zastój ,czyżby w polityce się nic nie działo ??? Cuda,cuda ogłaszali i nikt o nich nie mówi ?
Kto mi powie jaki cud się ostatnio wydarzył ? Hejjjjjjjjj !

 

#131 2008-04-06 10:24:29

klara

Gość

Re: Zaufanie Tuska

Cud I:Tusk zamienił Jarka w ciasteczkowego potwora
Cud II:Radio Maryja odwołało swą manifestację ...ze wzgłędów bezpieczeństwa
Cud III:lewica rozproszkowana
Cud IV:lekarze mają za sobą prawo unijne i jest nadzieja na dalsze cuda
Cud V:aktywizacja ludzi po 50-tce,koniec z przywilejami wcześniejszych emerytur
Cud VI:plan zrównania wieku emerytalnego kobiet i mężczyzn,koniec wypychania kobiet po 60-tce z kierowniczych stanowisk

 

#132 2008-04-06 19:59:39

klara

Gość

Re: Zaufanie Tuska

A na koniec jeszcze się słowami biskupa Pieronka "podeprę"-"Myślę,że PO trochę posprzątała ludziom w głowach i to chyba najważniejsze".

 

#133 2008-06-03 10:06:03

 wscieklyuklad

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-14
Płeć: M

Re: Zaufanie Tuska

A miało być tak pięknie. Miało już nie być korupcji, miało oszustw nie być. Transparentność być miała także. I oto dowiadujemy się o dymisji ministra, co przetragi w Ochronie Zdrowia miał ustawiać. Nie wiem, ile w tym prawdy, wziął, czy też nie łapówkę. To pewnie przed sądem się okaże. Myślę jednak że podjęcie tematu przez media było chyba poprzedzone żmudnym dochodzeniem i dotarciem do faktów dyskredytujących wiceministra. A więc conajmniej "jest coś na rzeczy ".
Jeśli to prawda, to nic w zachowaniu takim nie dziwi. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Władza niestety deprawuje, kusi, wydaje się też, że przestępstwa w jej szeregach, zarówno wykryć jak i ukarać trudniej. Martwi tylko, że ludzie, którzy na tle emerytów, rencistów, większości pracowników zarabiają zapewne kilkakroć więcej, miast pracę szanować, a stanowisko wykorzystać dla realizacji twórczych, postępowych pomysłów, rozglądają się wokół, jak tu do kieszeni swej jeszcze parę wrzucić groszy ( gdybyż groszy jeno).
Nie uda się nigdy - póki świat trwa - wytępić zła, skłonności do przestępstw, jawnego prawa naruszania. Kto wierzy, że metodę wynajdzie, co słowom tym zaprzeczy, jest przykładem naiwniaka. Oczywiście - ścigać ludzi takich trzeba. I stosownie do przewiny karać. Ale nie ma szansy, by obawa przed nimi, powstrzymała kogokolwiek zdeterminowanego w by prawo naruszać.
Smutny to obrazek - w pół roku ledwie od przejęcia władzy przez tych, którzy normalną mieli budować Polskę. Może faktycznie "ludzie władzy" winni przed stanowisk objęciem być poddawani testom psychologicznym, psychiatrycznym, lekarskim ? Każdy z nas - sprzątacz choćby musi napisać CV, list motywacyjny a stosowną - nieraz upokarzającą - odbyć rozmowę, nim etat zdobędzie. Tamci panowie i panie - skazani na sukces, obejmują posady li tylko w oparciu o fakt znajomości z tym, czy innym notablem. Być może testy te, nie wyeliminowałyby wszystkich idiotów z życia naszego, ale przecie sito pochwyciłoby kilku może. I dla tych kilku, warto rozważyć wprowadzenie tych badań.


http://img19.imageshack.us/img19/3040/liniadotokiohotelbyslickx9.jpg


http://img19.imageshack.us/img19/3040/liniadotokiohotelbyslickx9.jpg

Offline

 

#134 2010-09-26 06:24:13

 Aska

Administrator

15591522
Zarejestrowany: 2007-10-14
Płeć: K

Re: Zaufanie Tuska


http://www.madzik.pl/linie/pookline.gif


"Żyj! - krzyknęła nadzieja
... bez Ciebie nie potrafię - odparło cicho życie ...


Prawdziwy przyjaciel to ten, który mnie zna i nadal lubi

Offline

 
..::Myśleć to, co prawdziwe, czuć to, co piękne i kochać, co dobre - w tym cel rozumnego życia::...
--> -->
Free counters!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotel ciechocinek