Ogłoszenie

Chcesz zarejestrować się? - Zgłoś chęć udziału w wątku „Do administratora Od administratora”


#106 2008-01-29 21:00:46

klara

Gość

Re: Zaufanie Tuska

Drogi Wsciekły!Nie mam nic przeciwko "tym ludziom",marzy mi się tylko reforma ochrony zdrowia i opieki społecznej!Pałace ZUS-u,NFZ i sypiące się szpitale wołają o pomstę,ale mentalność Polaka,który "potrafi wszystko załatwić"też trudno zmienić.Dobrze,że nasze dzieci wyjeżdżają za granicę,przestają być homo sovieticus,widzą jak wygląda rzeczywistość w krajach o utrwalonej demokracji.Wracając do moich naprawdę chorych pacjentów,widzę światełko w tunelu.ZUS nie każe im się przekwalifikować jak to kiedyś bywało,40-letni traktorzysta z ZZSK szuka nowego zawodu,inny 30-letni wysłany do Duszników Zdroju,gdzie klimat jest bodźcowy,wraca z ostrym zapaleniem stawów,oczywiście z sanatorium ZUS.Teraz dostają rentę bez zbędnych ceregieli.Może wreszcie w tym kraju ktoś zacznie myśleć i liczyć?!

 

#107 2008-02-14 15:31:10

klara

Gość

Re: Zaufanie Tuska

Syn mojej Koleżanki studiuje w jednej z prywatnych szkół biznesu.Wielki Jaro nawiedził uczelnię,żeby objawić młodzieży prawdziwą prawdę."I wy poszliście?"-pyta zdziwiona Koleżanka."Poszliśmy,ale nie klaskaliśmy."-odpowiada synalek.W pewnej chwili jednak nie wytrzymali i zaczęli się śmiać,na to zerwał się "jeden pan"i powiedział,że "zaraz porozwala im..łby".

 

#108 2008-02-14 16:26:08

 Sorellina

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-16
Płeć: K

Re: Zaufanie Tuska

Klaro,wiesz co? Oni po prostu nie mają poczucia humoru...bo tę cechę mają tylko ludzie inteligentni!
Niestety...


http://www.blog.rozrywka.de/linie/471so.gif

Offline

 

#109 2008-02-14 18:51:08

hrabina_balkanska

Gość

Re: Zaufanie Tuska

 

#110 2008-02-14 19:51:44

alutka51

Gość

Re: Zaufanie Tuska

Hrabciu dzięki...w telewizji często puszczają.... świetneeeeeeee I co ,tak chcieli Tuska
i mają za swoje.Większość jego wyborców  jest zawiedziona a SLD górą aby tak dalej

 

#111 2008-02-14 21:07:05

klara

Gość

Re: Zaufanie Tuska

Alutko,kto policzył wyborców PO,zwłaszcza tę WIĘKSZOŚĆ???

 

#112 2008-02-14 22:09:04

alutka51

Gość

Re: Zaufanie Tuska

Klaro troszkę przesadziłam.Ja wiem ,że PO to Twoja partia ale.. jak na razie to żle rządzą .Taka
jest prawda...A Tusk jest beznadziejny

~Ja-majka

A ja widzę same cuda
Chyba czwarty mu się udał!
Po stu dniach nic nie robienia
Donek musiał klimat zmieniać,

By nie myśleć o POdwyzkach!
Znalazł on we Włoszech przystań
I się byczy, nie pracuje
Nad cudami kombinuje

Kolejnymi po tych cudach,
Które tak  mu się  udały 
Donio więc radosny cały
I bezczelnie kpi z Polaka 

Co Donkowi w twarz wygarnie,
Że tak z kraju rządzi marnie!!!
Co on robi i jak rządzi,
Resztę biedny lud rozsądzi!

Ostatnio edytowany przez alutka51 (2008-02-15 07:15:32)

 

#113 2008-02-15 12:35:24

klara

Gość

Re: Zaufanie Tuska

Alutko,pozostając w konwencji kabaretowej-zapisz się do sztabu PiS,występuj na wiecach Jaro!Widzę Ciebie w roli Joli S. jak rzucasz wodzowi płatki róż pod stopy....
Gwoli wyjaśnienia-nie mam swojej ukochanej partii,ale nie wydaję wyroków po 100 dniach,a cudów nie oczekiwałam.

 

#114 2008-02-15 13:09:04

alutka51

Gość

Re: Zaufanie Tuska

hahaha Oj Klaro ! No nie, chyba się nie obraziłaś...nie daj Boże.... Jam Lidowiec i Kaliszowi
mogę rzucać płatki róż....... No nie gniewaj się na mnie... to tylko wierszyk...
Szczypińska no nie ale porównanie.Ja nie pracuję w służbie zdrowia  i nie .....
Jednak nie można krytykować PO bo jak czytam na forach jacy ludzie są złośliwi.... a jacy .....
No dobra już tu nie zajrzę nawet....chyba,że...Pozdrawiam,

 

#115 2008-02-15 17:08:07

 OLA

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-15
Płeć: K

Re: Zaufanie Tuska

Witam serdecznie !! Przepraszam, ze się troszkę "wetnę" w dyskusję, ja również jestem sympatykiem LID-u, a konkretnie SLD. To jest moja partia, na którą głosuję i w nią wierzę, ze jeszcze wypłynie. Najbardziej lubię Grzesia Napieralskiego, Wojtusia już troszkę mniej, a Joasię Synyszyn wprost uwielbiam. Zaraz dokończę w następnym watku cdn.


http://www.madzik.pl/do_blogow/linie/linnia08.gif
"Miej serce i patrzaj w serce " A. Mickiewicz

Offline

 

#116 2008-02-15 17:21:11

 OLA

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-15
Płeć: K

Re: Zaufanie Tuska

Napisałam i mi znów wcięło, musze krócej. Jestem wierzacą i praktykujacą katoliczką, mimo to pragnę, aby był rozdział kościoła od państwa, Ciemnogród, to nie dodre wyjście. LID-owcy idą w przyszłość, nie cofają się. Nie ma tam nienawiści, ciągłych kłótni, ja w nich wierzę. Boję sie, że znów mi zniknie, miejmy poglady, jakie chcemy, ale niech to nie zakłóci naszej przyjazni. :* :*


http://www.madzik.pl/do_blogow/linie/linnia08.gif
"Miej serce i patrzaj w serce " A. Mickiewicz

Offline

 

#117 2008-02-15 17:26:01

alutka51

Gość

Re: Zaufanie Tuska

Oleńko kochana dobrze,że jesteś ...Senyszyn ,masz rację babka z klasą..też ją uwielbiam
Już uciekam....Pa,pa...

 

#118 2008-02-15 19:27:48

klara

Gość

Re: Zaufanie Tuska

Dziewczyny,z polityków śmiać się można a nawet trzeba!Nie jestem przywiązana do żadnej partii,panowie M.M.B.B.[Borowski,Balicki] to chłopcy z mojego puebla.

 

#119 2008-02-15 20:21:16

alutka51

Gość

Re: Zaufanie Tuska

Klaro ,ale mnie rozśmieszyłaś porównując mnie do Szczypińskiej hahaha,nawet nie jestem blondynką
i tak naprawdę nie chciałabym być....Borowski jest spoko,Balicki chyba U.P.....Ja najbardziej sobie
cenię Kalisza i Senyszyn i jeszcze jednego polityka SLD An.B. Co ja robię tu,co ja tutaj robię

 

#120 2008-02-15 20:40:00

 Sorellina

Administrator

Zarejestrowany: 2007-10-16
Płeć: K

Re: Zaufanie Tuska

Alutko,robisz tu to samo,co my wszyscy!
Myślisz i dzielisz się z innymi tym, co myślisz. Tak trzymaj! Jesteś jak najbardziej tam,gdzie powinnaś być!


http://www.blog.rozrywka.de/linie/471so.gif

Offline

 
..::Myśleć to, co prawdziwe, czuć to, co piękne i kochać, co dobre - w tym cel rozumnego życia::...
--> -->
Free counters!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
obsługa inwestycji budowlanych warszawa implanty łódź Ciechocinek restauracje wodomierze wrocław